Karjera

Karjera Alumeco

Darbo bendrovėje „Alumeco“ pranašumai

„Alumeco“ darbuotojai

„Alumeco“ bendrovėje nestinga profesinių iššūkių ir paskatų tobulintis, įdomių darbinių užduočių ir ypač gerų karjeros galimybių – visa tai dera su mūsų darbuotojų ambicijomis. Mes siūlome sveiką darbo aplinką, gerus darbo santykius ir kasdienę dienotvarkę, teikiančią galimybių sveikai maitintis, kasdien valgyti šviežius vaisius. Bendrovė „Alumeco“ reguliariais intervalais atlieka darbuotojų nuomonių tyrimą ir konstruktyviai interpretuoja rezultatus siekdama ir toliau išlaikyti dėmesį gerovei ir pusiausvyrai bendrovės viduje.

„Alumeco“ kultūra

Mūsų vizija yra būti lyderiu – stiprinant mūsų partnerių konkurencingumą. Mūsų misija – siekti pelningumo, teikiant metalą naudojančios pramonės įmonėms kompetentingas konsultacijas, laiku pristatant medžiagą, taupant apyvartines lėšas ir užtikrinant didelį lankstumą. Turėdami patikimų ir darbui atsidavusių darbuotojų, mes optimizuojame aliuminio, vario ir žalvario lydinių tiekimą, individualų pritaikymą ir platinimą.

Mūsų organizacija išsiskiria tuo, kad sprendimai priimami trumpais, nesudėtingais kanalais, bendraujama tiesiogiai ir atvirai, problemos sprendžiamos neformaliai. „Alumeco“ yra plokščios struktūros organizacija, kurios veikla grindžiama pardavimu ir yra orientuota į geras paslaugas, taip pat į santykius tarp kolegų.

Kasmet organizuojame kolektyvinius renginius ir remiame dalyvavimą, pvz., metinėse „Adventure Race“, „DHL Relay Race“ lenktynėse Odensėje, taip pat kituose bendrovės sporto renginiuose. Bendrovė taip pat organizuoja skyrių renginius, taip pat tradiciškai kartą per dvejus metus rengiamus kalėdinius pietus kartu su visomis grupės dukterinėmis įmonėmis. Ši veikla prisideda prie organizacijos solidarumo jausmo stiprinimo.

Laisvos darbo vietos

Klientai yra didžiausias „Alumeco“ prioritetas – jie yra bendrovės veiklos centre, ir mes dedame tikslingas pastangas siekdami teikti ir išlaikyti aukšto lygio paslaugas mūsų klientams, įvykdyti tai, ko jie tikisi iš mūsų kaip bendradarbiavimo partnerio. Todėl mes nuolat ieškome naujų, kvalifikuotų ir ambicingų darbuotojų, kurie prisidėtų prie kasdienės „Alumeco“ veiklos ir nuolatinio tobulinimo.

Toliau rasite sąrašą laisvų darbo vietų, kurioms šiuo metu ieškome darbuotojų. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite jus dominantį laisvos darbo vietos pavadinimą: