Alumeco

„Alumeco' buveinė Odensės mieste, Danijoje

Apie 40 000 m2 plotas, kuriame yra biurai, daugiaaukštės stelažų sistemos, atsargos ir gamybos pastatai

„Alumeco – aliuminio pasaulis

„Alumeco yra 1983 m. įsteigta tarptautinė prekybos bendrovė, įsikūrusi Odensės mieste, Danijoje. „Alumeco rengia su aliuminiu susijusius sprendimus, skirtus metalą naudojančioms pramonės šakoms. Mes, kaip tarptautinis tiekėjas ir partneris, turime plačiai siekiantį, tarptautinį kontaktų tinklą, taip pat daug dukterinių įmonių Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Kinijoje.

Daug investavusi į bendrovės fizinę struktūrą ir modernius įrenginius, „Alumeco savo žinioje turi vieną iš didžiausių Šiaurės Europoje aliuminio atsargų bazę, nuosavą ritinių pjaustymo centrą, taip pat dvi automatiškai valdomas daugiaaukštes stelažų sistemas. Sujungę visas šias iniciatyvas į viena, mes galime įvykdyti mūsų klientų reikalavimus ir prisitaikyti prie rinkos plėtros, tad visada garantuojame geriausias įmanomas paslaugas.

Mūsų ypatingus įgūdžius ir žinias lemia daugiau kaip 30 metų patirtis. Kadangi turime darbui atsidavusių ir įgudusių darbuotojų, mūsų išskirtinis bruožas – kompetentingas konsultavimas ir plačios bendrovėje sukauptos žinios apie aliuminį. Kiekvieną dieną mes atkakliai darbuojamės siekdami įgyvendinti ir tobulinti sprendimus, orientuotus į specifinius kliento reikalavimus.

Mūsų vizija:

BŪTI LYDERIU – stiprinant mūsų partnerių konkurencingumą. Mes nuolat stipriname kokybės užtikrinimo veiklą, investuodami, pavyzdžiui, į daugiaaukštes stelažų sistemas, naujus pjūklus, IT išmaniuosius sprendimus, taip pat į personalo mokymą. Visų mūsų pastangų tikslas – užtikrinti, kad ir mūsų klientams, ir tiekėjams visada būtų malonu bendradarbiauti su „Alumeco.

 

Mūsų dukterinių įmonių apžvalga

 

„Alumeco“ istorija skaičiais

   
Įkurta: 1983 m.
 Darbuotojų skaičius, Odensė: 266
 Darbuotojų skaičius, visa grupė: 950
 Pagrindinė būstinė įsikūrusi: Odensė, Danija
 Sertifikatai: ISO 9001
 Bendrovė įregistruota: 1985 m. 1974 m.
   

 

„Alumeco“ istorija nuotraukose

  • „Alumeco“ 1983–1990 m.
  • „Alumeco“ 1990–1997 m.
  • „Alumeco“ dabar