Ar galime padėti jums pasiūlydami tinkamą specialųjį projektą?

Būdami aliuminio specialistais, turime sukaupę gilias specialiųjų profilių žinias ir patirtį. Per daugelį metų mes įgyvendinome daugybę didelių ir mažų projektų bei tiekimo užsakymų įvairiausiose verslo ir pramonėse srityse. Galite patikėti mums bet kokią užduotį – mes padėsime ją išspręsti teikdami profesionalias konsultacijas bei pagalbą, pritaikytą konkrečiai užduočiai. Mes padėsime jums visais jūsų projekto etapais – nuo koncepcijos sukūrimo iki pristatymo, pasirūpindami, kad visas procesas būtų kruopščiai vykdomas bei skaidrus, o prioritetas būtų teikiamas kiekvienam individualiam poreikiui.

Logistika

Turėdami daugiau nei 40,000 m2 ploto sandėliavimo vietą ir gerai veikiančią logistikos sistemą, mes mielai suteiksime jums kokybiškas sandėliavimo ir medžiagų tiekimo paslaugas.

Pirkite iš vienų rankų

Mes siūlome platų standartinių ir specialiųjų gaminių asortimentą, tad reikiamą aliuminį galite įsigyti iš vienų rankų.

Pasaulinio masto tiekėjas ir verslo partneris

Per savo nuolat augantį pasaulinį tinklą mes visada pasirengę surasti jums tinkamiausią tiekėją.

Nepriklausomybė

Mūsų ekonominė galia ir bendradarbiavimas su daugeliu specializuotos produkcijos gamintojų leidžia mums būti nepriklausomiems bei itin konkurencingiems.

Orientuojamės į rinkos tendencijas

Atidžiai stebėdami situaciją rinkoje mes visada galime suteikti kvalifikuotą konsultaciją dėl pirkimo atsižvelgdami į rinkos tendencijas.

Žiniomis ir patirtimi pagrįstos rekomendacijos

Gatavo aliuminio gaminio gamybos procesas gali būti labai sudėtingas. Būtent todėl mūsų bendrovėje viskas yra suderinta taip, kad visada galėtumėme pasiūlyti jums skaidrius ir paprastus sprendimus jau nekalbant apie tai, kad jie yra pagrįsti kvalifikuotomis ir profesionaliomis rekomendacijomis.

Nuo koncepcijos iki gaminio – visą šį kelią įveikiame kartu su jumis

Dirbdami su mumis, iškart suprasite, kad esate dinamiško proceso dalis, kai kartu sprendžiame visas detales, dideles ir mažas, kol patenkinami visi jūsų lūkesčiai. Mes žinome, kad jūs kaip klientas skirsite savo projektui žmogiškuosius ir finansinius išteklius, todėl sieksime, kad viso proceso metu jaustumėtės užtikrinti ir gautumėte tiksliai tai, ko pageidaujate. Partnerystė su „Alumeco“ – tai garantija, kad jūsų investicijos geriausiai atsipirks dėl kiek įmanoma supaprastinto ir struktūrizuoto proceso.

  • Jūsų koncepcija
  • Rekomendacijos ir diskusijos
  • Abipusis susitarimas
  • Projekto pradžia
Viskas prasideda nuo jūsų koncepcijos

Jei jums kilo gera idėja, mes mielai paremsime ją savo žiniomis. Jūsų idėja ir mūsų žinios – geriausias derinys jūsų projektui pradėti ir įgyvendinti.

Paaiškinimas

3D spausdinimas leidžia vizualizuoti jūsų koncepciją prieš imantis projekto įgyvendinimo, o mes, remdamiesi savo sukaupta patirtimi, patarsime jums, kaip kiek įmanoma labiau optimizuoti sprendimą.

Tai apsimoka!

Kartu mes radome optimaliausią sprendimą, todėl dabar esame pasirengę pradėti vykdyti jūsų užsakymą, kad projektas būtų baigtas laiku.

Projekto pradžia

Dabar galite atsipalaiduoti – „Alumeco" perėmė procesą ir rūpinsis, kad jūsų užsakyti gaminiai pasieks jus ar jūsų klientą.

GAUTI PASIŪLYMĄ:

JEI SUSIDOMĖJOTE MŪSŲ GAMINIAIS AR PASLAUGOMIS

Nedvejodami susisiekite su mumis: +370 52732192

Be social - follow us