3D prototipai

3D spausdintuvas bendrovėje „Alumeco'

3D spausdintuvas

„Alumeco“ naudoja 3D prototipus siekdama optimizuoti gaminių kūrimą

 

Ateityje 3D spausdinti prototipai natūraliai pratęs „Alumeco“ techninį kūrimą ir vadovavimą. Prototipų paskirtis – suteikti galimybę klientui geriau pajusti visą rengimo procesą, kurio metu galima aptikti ir laiku ištaisyti bet kokias klaidas.

 

Nuo braižybos lentos iki 3D spausdinimo

Aliuminio elemento kūrimas nuo sumanymo etapo iki gatavo gaminio gali būti ilgas, sunkiai apčiuopiamas procesas. Naudojant 3D technologiją įmanoma pagaminti prototipą ankstyvuoju projektavimo proceso etapu. Toks prototipas akivaizdžiai atskleidžia detales ir matmenis, o tai gali būti sunku vizualizuoti technine iliustracine medžiaga ir kompiuterinėmis programomis.

 

„Alumeco“ svarbiausių klientų vadybininkas Christian Pilgaard laiko teigiamu veiksniu tai, kad „Alumeco“ klientai nuo šiol gali turėti naudos iš aukštesnio lygio vizualizavimo per vadovavimo ir konsultavimo procedūras.

 

 • Mūsų, kaip pramoninių aliuminio tiekėjų, pirminė užduotis – drąsiai įgyvendinti ir ištirti technines galimybes, glūdinčias profilių išspaudimo procesuose, ir rasti su profiliais susijusius bendrus sprendimus bendradarbiaujant su klientu. Tobulinant gamybos procesus ir įrankių konstrukciją išspaudimo atžvilgiu, atsiras vis daugiau galimybių, leidžiančių pritaikyti sudėtingesnes geometrijas ir įtraukti įvairias funkcijas į aliuminio formavimą.

 

 • Būtent šias geometrijas ir funkcionalumą jūs galite lengvai išbandyti su „Alumeco, naudodami 3D spausdintus prototipus. 3D spausdinimas teikia galimybę klientui per trumpą laikotarpį parūpinti kietą elementą, skirtą koncepcijai, dizainui ir funkcionalumui išbandyti. Paprastai tariant, 3D spausdinimas su „Alumeco yra tarsi tiltas, siejantis skaitmeninį ir fizinį pasaulius.

 

Potencialios problemos atrandamos ankstyvuoju etapu

3D prototipai ne tik palengvina vizualų gaminio dizaino suvokimą, bet ir padeda aptikti bet kokius probleminius dizaino aspektus proceso pradžioje. Prototipai spausdinami labai preciziškai, atkartojant smulkiausias detales. Tuo pat metu prototipai yra greitai ir pigiai projektuojami, priešingai nei iš pradžių naudoti metaliniai profilių pavyzdžiai. Todėl 3D prototipai prisidės prie didesnio efektyvumo ir taps esmine priemone apsisaugant nuo trūkumų jau pirmuoju gaminio kūrimo etapu.

 

„Alumeco“ techninio konsultanto Thomas Gork teigimu, ateityje 3D prototipai gali tapti ypač vertinga pagalbine kasdienių „Alumeco“ diskusijų su klientais priemone:

 

 • „Turėdami naują prototipo formą, įgyjame dar geresnes dialogo su klientu galimybes, nes pačioje proceso pradžioje galime pagaminti fizinį prototipą kaip pagrindą toliau tobulinti konkretų gaminį ir tuo pat metu laikomės kliento reikalavimų', – teigia jis, pridurdamas:

 

 • 3D prototipai prisideda prie to, kad mes ir mūsų klientai lengviau suprantame vieni kitus ir keičiamės nuomonėmis, ir tuo pat metu prototipai suteikia mums svarbių techninių argumentų proceso pradžioje. Tai reiškia, kad spausdinti prototipai labai optimizuos visus gaminių kūrimo procesus, o tai bus naudinga tiek mums, tiek mūsų klientams.

 

Spartesnė kūrimo fazė, geri rezultatai

 

„NASSAU Door A/S“ naudojo 3D prototipus bendradarbiaudama su „Alumeco“:

 

„Alumeco 3D spausdinimas mums tapo labai teigiama patirtimi. Jūs galite pagaminti keletą skirtingų prototipų ir prieš pradėdami įrankio gamybą nustatyti, koks sprendimas yra geriausias. Praktiškai jūs iš pat pradžių gaunate tobulą elementą, ir, bendrai kalbant, prototipų 3D spausdinimas paspartina pačią kūrimo fazę', – teigia „NASSAU Door A/S" mechanikos inžinierius Kaleepan Karunakaran. Apibendrindamas jis sako:

 

 • Bendradarbiauti su „Alumeco“ buvo tikrai verta. Jie tęsi savo pažadus, teikia deramą atsakomąją informaciją ir mielai pasiūlo kitų sprendimų, jei sava idėja netinka.'

 

 

„Alumeco“ 3D spausdinimo pagrindinės specifikacijos
 • 3D spausdinimas vykdomas pačioje bendrovėje, todėl 3D prototipai gali būti siūlomi už palankią kainą.
 • Išspausdinti galima gaminius, kurių didžiausi matmenys yra: 225 x 225 x 205 mm.

 

 

 • Profilių 3D spausdinimas
 • Profilių 3D spausdinimas
 • 3D spausdintuvas
 • Prototipų spausdinimas