Lydinys 6026

Šiame tinklalapyje galite rasti informacijos apie mūsų lydinį 3026. Šio lydinio drožlės gana trumpos, o švino kiekis nėra didelis, todėl užtikrinama atitiktis RoHS direktyvos nuostatoms.

Lydinys 6026: Trumpos drožlės, mažiau švino

Apdorojant aliuminį, susidaro drožlės, kurios gali sukelti problemų apdorojimo metu naudojamiems mechanizmams. Siekiant užtikrinti, kad drožlės kaip įmanoma mažiau apsunkintų darbą, geriau, jei jos būtų trumpos, tad atitrūkusios netrikdytų įrenginių darbo.

Jau seniai nustatyta, kad į aliuminį pridėjus švino gaunami lydiniai, kurių drožlės trumpos.

„Kai aliuminis tekinamas ir frezuojamas, paprastai susidaro ilgos drožlės, prilimpančios prie įrenginio. Tačiau dėl švino drožlės trupa ir krenta nuo įrenginio. Taip apsisaugoma nuo to, kad drožlės įsipainios į paskesnį apdorojimo procesą atitinkamame įrenginyje', – teigia „Alumeco kokybės vadovas René Christensen.

Nuo švino iki bismuto

Atradus teigiamą švino poveikį lydiniui, siekta toliau tobulinti pradinį švino lydinį 6262 ir sumažinti švino kiekį jame.

„Iš pradžių mes negalėjome rasti tinkamo pakaitalo. Mums pavyko tik tada, kai atlikome keletą bandymų, pridėję bismuto – medžiagos, turinčios švino savybių. Bismuto poveikis panašus į švino, tačiau šis sunkusis metalas nekelia tiek problemų kaip švinas', – sako René Christensen ir priduria:

„Kitą gaminio tobulinimo etapą nulėmė išleista RoHS direktyva, kuria buvo nustatyti nauji reikalavimai dėl švino kiekio. Kadangi nuo šiol lydinyje nebegalėjo būti daugiau kaip 0,40 g švino, mes padarėme papildomų patobulinimų sumažindami švino kiekį.'

6026 visiškai atitinka RoHS direktyvą

RoHS direktyva yra ES teisės aktas, nustatantis reikalavimus, pavyzdžiui, dėl švino maksimalaus kiekio skirtinguose metalų lydiniuose, įskaitant elektroninėje ir elektros įrangoje naudojamus aliuminio lydinius. Atsižvelgdami į RoHS direktyvą, mes sukūrėme lydinį 6026, kuris yra naujausia aukščiau paminėto produkto versija:

„Tai naujas lydinys, kurį bandėme sukurti šiek tiek kitaip. Pasak klientų atsiliepimų, šis lydinys labai pasiteisino – susidarančios drožlės yra lengvai kontroliuojamos.'

Nors naujai sukurto lydinio sudėtyje yra kur kas mažiau švino nei šio produkto pirmtake, jo galimo panaudojimo sričių vis tiek daug:

„Kadangi tai 6000 lydinys, jį galima anodinti, naudoti kaip dekoratyvinį paviršių, suvirinti ir kt. Jis lankstus ir teikia daugybę apdorojimo galimybių. Nepaisant to, mes rekomenduojame klientams pirmiau valcuoti pirmąjį, išorinį sluoksnį, jei gaminys bus naudojamas dekoratyviniams tikslams', – pataria René Christensen.

Toliau lentelėse pateikta lydinio 6026 savybių, sudėties ir mechaninių parametrų apžvalga.

Norite sužinoti daugiau?

Informacija apie RoHS direktyvą