Aliuminio sprendimai transportavime

Transportløsninger med aluminium

Daug variantų ir individualių dizainų kūrimas įtraukiant aliuminį.

 

Aliuminio sprendimai transportavime: lengvas kelias į optimizaciją

 

Ar žinojote, kad aliuminis yra lengvas, didelio stiprumo ir gero atsparumo korozijai metalas? Be to, šio metalo plastiškumo dėka, galima sukurti individualias aliuminio konstrukcijas, pritaikytas kiekvienai atskirai užduočiai. Dėl šių savybių aliuminis yra ypač tinkamas naudoti transporto pramonėje.

Žemiau pateikiama daugybė privalumų, kuriuos galite pasiekti, jei pasirinksite optimizuoti savo struktūras, naudodamiesi aliuminio sprendimais.

 

Stipri ir atspari nedidelio svorio struktūra

Transporto industrijoje kaip tradicinė medžiaga plačiausiai yra naudojamas plienas. Galite pasiekti daugybę pranašumų, jei pakeisite plieną aliuminiu. Tai žymiai sumažintų transporto priemonės svorį, o tinkamas dizainas leistų išlaikyti puikų stiprumą ir tvirtumą. Taip pat, dėl medžiagos didelio atsparumo korozijai, konstrukcijos aliumininėms dalims reikės ypač mažai priežiūros.

 

Lengvos struktūros teikia ilgalaikį pelną

Aliuminio tankis lygus 1/3 plieno tankio. Pagal Europos aliuminio asociaciją, šiuo metu aliuminio detalės užima tokią didelę dalį įprasto sunkvežimio struktūros, kad jis taptų apie 800 kg sunkesnis, jei jos būtų pakeistos plienu. Be to, naudojant dar daugiau aliuminio dalių, bendras tam tikrų transporto priemonių svoris gali sumažėti apie 2000 kg.

Sumažintas transporto priemonės svoris leidžia gabenti daugiau prekių, neviršijant atitinkamų svorio reglamentų. O jei ir toliau gabensite įprastą prekių kiekį, tai sumažins jūsų degalų sąnaudas. Aliuminio naudojimas vietoje sunkesnių medžiagų suteikia galimybę optimizuoti bendrą naudą, taip sukuriant finansinių pranašumų.

Yra daug galimybių formuoti aliuminį, kas garantuoja didelę dizaino laisvę, kalbant apie kiekvienos atskiros transporto priemonės konstrukciją. Aliuminis yra ypač populiari medžiaga projektuoti sunkvežimių grindis, šonus, duris ir kitas dalis, nors gali būti naudojamas beveik visose transporto priemonės dalyse. Vienas iš pagrindinių aliuminio naudojimo privalumų yra tai, kad galima kurti aliuminio gaminius tiksliai pagal jūsų poreikius, daug dėmesio skiriant detalėms ir matmenims, taip pat ir funkciniam pritaikymui.

 

Pasitikite ateitį su ekologiškesne medžiaga

Aliuminio sprendimai transportavime suteikia ne tik finansinių ir praktinių pranašumų – aliuminis taip pat prisideda prie švaresnės aplinkos ir yra lengvai perdirbamas. Pavyzdžiui, svorio mažinimas pakeičiant plieną aliuminiu reiškia, kad įprastas sunkvežimis išskirs maždaug 28 kg mažiau CO2 už kiekvieną jame naudojamo aliuminio kilogramą, lyginant su atitinkamu sunkvežimiu, kuriame aliuminis nenaudojamas.

 

„Ateityje transportavimo poreikis tik didės, ir todėl, kai mes bendradarbiaudami su klientu sukuriame ir pritaikome aliuminio sprendimą, tai mums suteikia tam tikrą pasitenkinimą, kad galime prisidėti, pakeisdami medžiagas ar kurdami dizainus, prie CO2 emisijos sumažinimo“ – teigia Christian Pilgaard, Alumeco produkto vadybininkas.

 

Aliuminio perdirbimo metu beveik 100 proc. jo yra perdirbama ir tik su labai menku medžiagų nuostoliu. Pats procesas reikalauja apie 5 proc. visos energijos, kuri paprastai yra reikalinga naujoje aliuminio produkcijoje. Be to, perdirbimo procesas gali būti kartojamas neribotą kiekį kartų, kadangi pirminės aliuminio savybės yra atkuriamos jį perlydant.

 

Mūsų transportavimo sprendimai

 

Kaip aliuminio specialistai, Alumeco siūlo daugybę aliuminio sprendimų transportavime, skirtų gabenamųjų mikroautobusų, sunkvežimių, priekabų ir puspriekabių sunkvežimių konkretiems dizainams. Mes siūlome platų transporto sekcijų asortimentą, įskaitant, be kita ko, grindų sekcijas, šoninių elementų sekcijas, atramines dalis ir kraštines sekcijas. Jei jums reikia kitų sprendimų, nei čia išvardyti, nedvejodami susisiekite su mumis, kad galėtume kartu su jumis sukurti aliuminio sprendimą, kuris būtų 100 proc. pritaikytas prie jūsų konkretaus poreikio.

 

Mes neseniai pristatėme visiškai naują produktų asortimentą, kuriame yra dar daugiau transporto sekcijų.

 

Šaltiniai: