W. Olsen & Søn A/S

Pjovimo įrenginys

Blokų pjovimo įrenginys mūsų įmonėje Kosvige, Vokietijoje.

„Alumeco koreguoja aliuminio lakštus, pagamintus įmonei „W. Olsen.

 

Mažiau atliekų, mažiau išlaidų

„W. Olsen, įsikūrusi Hasleve, apdoroja aliuminio blokus įvairiems liejiniams. Tam, kad sutaupytų ir sumažintų atliekų kiekį, įmonei reikia individualiai pritaikytų blokų kiekvienam konkrečiam projektui.

 

„Alumeco paruošų centras

Logika gana paprasta: liejinius pakavimo ir automobilių pramonei gaminanti įmonė „W. Olsengali užsakyti visus reikalingus blokus, paruoštus pagal individualius matmenis ir parengtus naudoti, ir šitaip išvengti nereikalingų atliekų. Tada įmonei nereikia mokėti už tą medžiagos kiekį, kuris nenaudojamas gamybai:

 

– Tiesiog sumokama už mažesnę masę. O klientui nereikia leisti didžiulių pinigų sumų už atsargų saugojimą, nes jis faktiškai naudojasi mūsų sandėliais, – sako „Alumeco pardavimo konsultantas Casper Sørensen. Jis tęsia:

 

– Kadangi mes užsiimame ir blokų apdorojimu bei koregavimu, klientui nereikia investuoti į pjovimą, vėdinimą, darbo aplinką ir kitas investicijų reikalingas sritis, kuriomis privaloma rūpintis apdorojant blokus.

 

Kai laikas yra svarbiausia

Daugumai gamintojų svarbiausia yra laikas, lankstumas ir produkcijos srautas. Tas pat pasakytina apie „W. Olsen įmonę, kuri turi gauti reikalingus ir pakoreguotus komponentus per 48 valandas:

 

– Jei klientas pateikia užsakymą prieš vidurdienį, mes galime supjaustyti ir atgabenti blokus per 24 valandas. Pakoreguotus blokus „Alumeco išsiunčia ne vėliau kaip kitą dieną po užsakymo, – teigia Casper Sørensen. Kalbėdamas apie storus aliuminio lakštus, pjaustomus į blokus, jis priduria:

 

– Apskritai, kuo storesni lakštai, tuo sunkiau klientui su jais dirbti. Tačiau „Alumeco įmonėje mes galime dirbti ir apdoroti 10–200 mm storio lakštus, o bendradarbiaudami su mūsų partneriais – net iki 1000 mm storio lakštus.

 

„Alumeco atsargose yra daug „storalakščių lydinių', tiekiamų tiesiai iš Odensės arba mūsų dukterinės įmonės Vokietijoje.

 

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją:

  • Perpjautas aliuminio blokas
  • Aliuminio blokai
  • Aliumininis sraigtas: Jūrų ir laivų statybos pramonėje keliami aukšti reikalavimai dėl medžiagų atsparumo korozijai ir matmenų stabilumo
  • apskritų plokščių ar diskų pjovimas iš aliuminio bloko.
  • EN AC-5083 liejimo formos buferiams dažnai naudojamos automobilių pramonėje
  • Slėginio liejimo formos kėdėms gaminti: EN AC-5083 atitinkanti forma
  • Frezuotas aliuminio komponentas: Precizinis tikslumas nepaprastai svarbus, pritaikant EN AC-5083 aliuminio komponentą gamybos įrenginiams