Triax

Triax

Aliuminio naudojimas „Triax' antenoms gaminti

Sėkmingas aliuminio naudojimas antenoms gaminti

Triax gamina, pvz., palydovinių antenų lėkštes, antenas bei tokių gaminių laikiklius ir atramas. „Triax antenos ne tik puikiai tinka aiškiems signalams priimti, bet ir pačios siunčia aiškius signalus, atitinkančius bendrovės tiekėjų lūkesčius.

 

Visų pirma, mes naudojame aliuminį savo antenoms, kurios sudarytos beveik vien tik iš jo, taip pat palydovinių antenų lėkštėms gaminti. Nepaisant to, įvairiose šalyse reikalavimai gali skirtis, nes, pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje pirmenybė teikiama iš aliuminio pagamintoms palydovinių antenų lėkštėms, o kitose šalyse – ne, tačiau aliuminis naudojamas visų mūsų palydovinių antenų lėkščių atramoms gaminti, – sako „Triax tiekimo ir logistikos vadybininkas John Berg.

 

Renkantis aliuminį mums svarbiausia tai, kad jis yra lengvas ir atsparus korozijai, o antenos turi būti lengvos. Plieninė antena greitai nukristų.

 

Atsargų tvarkymas ir įsigyjamas kiekis

John Berg teigimu, svarbu yra ne tik tai, kad „Alumeco tiekia visų formų, profilių ir rūšių aliuminį, reikalingą palydovinių antenų lėkštėms, antenoms bei atramoms gaminti, bet ir pridėtinės vertės kūrimo grandinė, kuri apima atsargų tvarkymą ir gerą žaliavų pasiekiamumą:  

 

– Mums svarbu, kad „Alumeco gali tvarkyti atsargas. Jei mums patiems reikėtų tuo užsiimti, turėtume laikyti daugiau atsargų. Be to, „Alumeco gali pateikti kur kas didesnį produkcijos kiekį.

 

– Visi aliuminio gaminiai yra pagaminti specialiai mums, todėl atsargos ir kasdienio pristatymo galimybė taip pat yra gyvybiškai svarbūs. Mūsų produkcija yra labai sudėtinga, nes mes naudojame viską nuo mažų rezistorių iki didelių ričių, todėl negalime žinoti visko apie visus komponentus, tad mums reikia kompetentingo tiekėjo. „Alumeco atitinka mūsų lūkesčius šioje srityje', – sako John Berg.

 

– „Alumeco yra išmananti rinką bei stambi tiekėja ir mes mielai naudojamės jos paslaugomis. Jos darbuotojai dažnai siunčia užklausas mano vardu, nes jie žino, kas vyksta rinkoje.

 

Atvira partnerystė

„Alumeco atstovas Morgens Levinsen yra tokios pat nuomonės apie partnerystę su „Triax":

 

– Tai išties atvira partnerystė su tiekėjais, kuriuos mes rekomenduojame „Triax. „Viskas pagrįsta pasitikėjimu, kai mes atliekame kliento „ryšio su tiekėjais vaidmenį', – sako Morgens Levinsen ir priduria:

 

– Mes dirbame ne tik kaip tiekėjas, bet siūlome logistikos sprendimą. Tai susiję su kainomis, kokybe ir patikimu tiekimu.

 

Būtent taip mes dirbame su „Triax.  Triax logo