Soroe

Sorø Møbler

„H-Line'“ suteiktas apdovanojimas už gaminio dizainą

H-Line

 

Į projektą besiorientuojantis diskusijų partneris 

„Sorø Møbler naujai sukurtas „H-Line serijos konferencijų stalas buvo sėkmingai pristatytas keliose vietose visame pasaulyje. Ir visai neseniai Kelne vykusioje didžiulėje „Orgatec mugėje įmonė iš Zelandijos susilaukė pagyrų už gaminį:

 

„Ir Kelne, ir Niujorke, ir kituose miestuose stalas labai patiko žmonėms. Tad dabar dirbame kurdami „H-Line' kėdę, – sako „Sorø Møbler generalinis direktorius Jens Bjerregaard, atsakingas už gaminių kūrimą.

 

Projektuojant stalą „Alumeco tapo naudingu diskusijų partneriu, su kuriuo buvo aptarta, kaip padaryti aliuminio kojas – matomą ir išsiskiriančią dalį bendrame stalo vaizde.

 

„Alumeco atstovai buvo dėmesingi ir orientavosi į patį projektą. Man tai patinka, nes šiaip daugelis tiekėjų tegalvoja tik apie pardavimą, čia ir dabar', – teigia Jens Bjerregaard.

 

Viską lemia darbuotojai

Jens Bjerregaard apie partnerystę kalba taip:

 „Mes pateikiame „Alumeco bendrovei projektą, o jie ieško sprendimo būdų. Taip pat būna, kai kreipiamės į subrangovus – jie tiesiog tampa viena grandinės grandimi vietoje mūsų', – sako Jens Bjerregaard. Jis taip pat pabrėžia, kas „Sorø Møbler ir „Alumeco dialoge svarbiausia:

 

„Viską lemia darbuotojai. Jie gali priimti konstruktyvią kritiką proceso metu. Savo ruožtu, jie labai pasitarnauja mums pateikdami sąžiningą savo nuomonę apie tai, kas įmanoma ir kas ne.'

 

Viso proceso dalis

Kaip „Alumeco specialiųjų segmentų ir apdorojimo skyriaus pardavimo koordinatorius, Morten Bohn buvo atsakingas už tinkamo sprendimo sukūrimą įmonei „Sorø Møbler:

 

 

Specialieji profiliai

„Alumeco'“specialusis profilis, panaudotas „H-Line'“gaminiams

„Kai „Sorø Møbler' architektas užbaigė projekto apmatus, jie kreipėsi į mus dėl tolesnio gaminio kūrimo.  Paskui per pradinį susitikimą mes buvome informuoti visais praktiniais gamybos, kokybės, apdailos ir kt. klausimais. Taigi, buvome viso proceso dalis. Apsisprendę dėl konstrukcijos, perėjome prie paties gaminio – gamybos, paviršiaus paruošimo, montavimo ir galiausiai pakavimo specialioje pakuotėje', – teigia Morten Bohn. Jis priduria:

 

„Nauda, gauta pasitelkus mus iš pat pradžių, buvo ta, kad mes dalyvavome kuriant gaminį ir savo veiksmais galėjome prisidėti prie to, kad klientui būtų pelninga gaminti tuos elementus.'

 

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su „Sorø Møbler'. Sorø Møbler logo