Scan

„Scan' krosnelė

Mediena kūrenamos krosnelės atsparios aukštai temperatūrai

Elegantiška išvaizda su aliuminiu – „Scan 58

                            

 

Mediena kūrenamų krosnelių gamintojas iš Danijos, SCAN Pejse iš Visenbjergo (Fiuno saloje), sėkmingai veikia ir Danijos, ir tarptautinėje rinkoje. Tam, kad išlaikytų ir stiprintų savo padėtį, SCAN nuolat kuria naujus gaminius. Naujausioji serija – krosnelės, sukurtos bendradarbiaujant su išorine dizaino agentūra. Šiems gaminiams aliuminis suteikia elegancijos ir naujoviško dizaino bruožų.  

                            

– Mes paprastai naudojame nerūdijantįjį plieną, ypač gamindami krosnelių šonus. Tačiau problemiška buvo tai, kad dėl aukštos temperatūros plieno durelės su integruotu stiklu pakeičia spalvą – teigia pirkimų vadovas Michael Steenshard, taip pat atsakingas už naująją „58 gaminių seriją.

 

– Taigi, mums prireikė kitokios medžiagos, kuri atrodytų taip pat, bet galėtų išlaikyti aukštą temperatūrą nepakeisdama spalvos. Aliuminis tapo idealiu pasirinkimu – mes pradėjome keletą bandymų ir paaiškėjo, kad aliuminis nekeičia formos ar spalvos, nors šiek tiek suminkštėja.

 

Nebuvo laiko kitam bandymui

Toliau Michael Steenshard iškilo problema – surasti tiekėją, kuris galėtų pervesti procesą į kitą etapą:

 

– Mums reikėjo tiekėjo, išmanančio aliuminį, o „Alumeco atrodė esąs kaip tik toks tiekėjas. Reikėjo pasirūpinti, kad gaminiai būtų gaminami ir išspaudžiami specialiai mums. Partnerystės su „Alumeco rezultatai labai geri. Paprastai tenka gaminti daugybę pavyzdžių, bet mes jau pirmuoju kartu gavome tinkamą pavyzdį. Viskas vyko paskutinę minutę, nebuvo laiko „kitam bandymui, nes turėjome produktą išleisti tam tikru laiku – pasakoja jis apie procesą ir partnerystę.

 

– Turint konkretų laiką produktui sukurti ir išleisti į rinką, būtinai reikėjo pasirūpinti brėžiniais. Jei būtume turėję tuo pat metu žvalgytis ir gamintojo, tai būtų užvilkinę procesą. „Alumeco padarė tą darbą už mus – ir paaiškėjo, kad tai naudinga abiem pusėms.  

 

Įžvalgumas ir techninis interesas

Pasak Michael Steenshard, proceso metu vykusios diskusijos dėl aliuminio naudojimo ir visos žaliavų pirkimo dalies irgi buvo svarbus dalykas:

 

– Pasitelkę „Alumeco gavome kompetentingą diskusijų partnerį, pasižymintį įžvalgumu ir visapusiškomis techninėmis žiniomis. Taigi, iš pat pradžių viską nuodugniai aptarėme – teigia Michael Steenshard, kurio gauta informacija taip pat pravertė koreguojant koncepciją, kad viskas būtų parengta pradėjus gamybą.

 

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su „ScanScan logo

 

 

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją

 

  • Pakurstyk ugnį!