Riegens

Riegens IP 65

„Tai buvo vienas iš sudėtingiausių mūsų gaminių, kuriame panaudotas aliuminis' – RIEGENS pirkimų specialistas

„Cyclo IP65 – šviesi idėja

 

„Martin Professional yra vienas iš labiausiai naujovėms imlių pasaulio rinkos dalyvių, veikiančių scenų, fasadų ir patalpų apšvietimo srityje. Įmonė Riegensiš Odensės – pagal panašų statusą pramoninio apšvietimo įrangos rinkoje – buvo subrangovas rengiant naują ir visiškai unikalų sprendimą. Sprendimą iš dalies sudaro devyni skirtingi profiliai, kartu integruoti į gerai apgalvotą sistemą.

 

– Tai buvo vienas iš sudėtingiausių mūsų gaminių, kuriame panaudotas aliuminis. Mūsų sistemoms paprastai panaudojame keletą aliuminio profilių. Tačiau šiuo atveju turi sąveikauti įvairios funkcijos, ir mums iš tikrųjų pavyko tai pasiekti, nors užduotis buvo paini, – teigia „Riegens pirkimų specialistas Bjarne Bengtson. Jis labai patenkintas partneryste su „Alumeco dėl projektų, susijusių su aliuminiu:

 

– Kai mums prireikia išspaustų profilių, kreipiamės į „Alumeco. Jie paprastai gauna patvirtinti mūsų profilių brėžinius. Tuo metu jie pateikia mums atsiliepimus, ir mes į tai atsižvelgiame, nes tai jų kompetencijos sritis, – teigia Bjarne Bengtson.

 

Ant svarstyklių – technologijos ir finansai

Vykdant bendrą projektą, kuriame dalyvauja ir „Riegens, ir „Alumeco, ypač tenka diskutuoti techniniais ir finansiniais klausimais:

 

– Gali būti svarstoma smulki detalė, palengvinanti ir atpiginanti gamybą, nes mes visada bandome pritaikyti gaminį prie faktinių aplinkybių, – sako Bjarne Bengtson.

 

Visos vaivorykštės spalvos

„Alumeco bendrovei užduotis buvo ne mažiau sunkesnė nei ,„Riegens. Štai ką sako apie šį įdomų projektą projektų vadovas Anders Kildevæld:

 

– „Martin Professional turėjo koncepciją, kurią toliau vystė „Riegens. Šiuo atžvilgiu mes konsultavome „Riegens apie tai, kas faktiškai įmanoma projektuojant ir apdorojant profilius.

 

– Gaminys vertas dėmesio, nes jame yra tiek daug sudėtingų profilių, kuriuos reikia sunerti vieną su kitu ir užfiksuoti. Apskritai tai nauja ir unikali koncepcija – šviestuvas su įtaisyta balta neono lempa yra trijų pagrindinių spalvų, kurias galima maišyti ir taip gauti visas vaivorykštės spalvas. Šviestuvas suprojektuotas ir patalpoms, ir laukui apšviesti, – sako Anders Kildevæld.

 

Šis straipsnis parengtas bendradarbiaujant su „RiegensRiegens logo