Nordic Staging

Scena iš aliuminio

Aliumininės scenos konstrukcijos patvirtintos TÜV.

Aliuminiui – išskirtinis vaidmuo

 

Nordic Staging gamina pramoginių renginių verslui skirtas profesionalias scenos konstrukcijas / grindis, minios atitvarus, lengvųjų pakylų sistemas ir kitokias sistemas, kuriose naudojamos medžiagos atitinka aukštus reikalavimus. Įranga turi būti tokia tvirta, kad atlaikytų apkrovą didžiausių renginių metu, taip pat su ja turi būti lengva dirbti.

 

Aliumininės scenos konstrukcijos sprendimas

 

Apkrova, susidaranti koncertuojant didžiausioms pasaulio roko grupėms ir kitiems atlikėjams, yra vienas aspektas. Kitas aspektas, į kurį reikia atsižvelgti – gastrolių personalas ir pagalbiniai darbininkai, tvarkantys techninę įrangą, įskaitant scenos konstrukcijas, prieš renginį, renginiui vykstant ir po renginio. Tos konstrukcijos turi būti kaip įmanoma labiau funkcionalios, jas turi būti lengva montuoti bei išmontuoti. Todėl aliuminiui tenka išskirtinis vaidmuo daugelyje „Nordic Staging sistemų:

 

– „Alumeco tiekiamos medžiagos yra naudojamos profesionalių scenos konstrukcijų grindims, kurios turi būti patvirtintos Vokietijos TÜV – vieno iš griežčiausių pasaulyje bandymų institutų. Čia išbandomas sistemų stipris – jos turi pajėgti atlaikyti iki 750 kg apkrovą vienam kvadratiniam metrui, nes turi išlaikyti ir žmonių, ir įrangos svorį, – teigia Liosninge įsikūrusios įmonės „Nordic Staging pardavimų vadovė Dorthe B. Sørensen.

 

– Mūsų scenos konstrukcijų grindų sistema yra žinoma kaip lengvai tvarkoma ir galinti būti sumontuojama ir išmontuojama per trumpą laiką. Žinoma, aliuminis buvo idealus sprendimas mums pradėjus rengti grindų brėžinius. Medžiagos estetinis vaizdas mums irgi svarbus.

 

Lankstumas ir sumanumas

„Nordic Staging scenos konstrukcijų sistemų aliuminio profiliai yra specialiai sukurti kiekvienai sistemai:

 

– Tai reiškia, kad mes galime įsigyti savų įrankių ir unikalių, specialių profilių. Kadangi kartais mus spaudžia laikas, „Alumeco stengiasi mums kuo labiau padėti. Man gana svarbu, kad „Alumeco supranta, kokiam tikslui mes naudojame aliuminį. Jie supranta mūsų verslo pobūdį, mūsų darbo sąlygas.

 

Specialusis profilis, sukurtas įmonei „Nordic Staging

Man tikrai džiugu, kad mes atvirai aptariame tinkamus veiklos terminus per planavimo fazę, – sako Dorthe B. Sørensen. Ji priduria:

 

 – Žinoma, labai svarbi yra kaina. Pasitaiko situacijų, kada dviejų tiekėjų kainų skirtumas yra mažas, tada daug ką lemia ir santykiai tarp partnerių bei paslaugų kokybė.  Tada tikrai atsižvelgiame į „Alumeco lankstumo, paslaugų kokybės ir kainos prieinamumo derinį.

 

Standartinės medžiagos ir specialieji profiliai

„Alumeco“ daug metų glaudžiai bendradarbiavo su įmone „Nordic Staging, tiekdama ir standartines medžiagas (dažnai paruoštas pagal individualius matmenis), ir specialius profilius iš aliuminio:

 

– Jei turime reikalų su specialiaisiais profiliais, stengiamės kaip įmanoma anksčiau susipažinti su kliento projektais, nes tai suteikia galimybę klientui patarti, ką įmanoma padaryti ir ko reikėtų vengti. Tai, ką labai vertiname, yra dialogas, nes dialogas yra idealaus sprendimo prielaida, – sako „Alumeco pardavimo konsultantas / pardavimo išorės klientams specialistas Hans Martin Westergaard, šiuo metu atliekantis baigiamuosius darbus su dar vienu specialiuoju profiliu, skirtu „Nordic Staging.

 

Šis bendradarbiavimo atvejis aprašytas bendradarbiaujant su „Nordic StagingNordic Staging logo

 

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją

  • Aliuminio profilis, panaudotas „Nordic Staging“ projekte
  • Pasirengę pramogoms!