Nissens

aušinimo sprendimas

Aliuminis kaip aušinimo įrangos dalis

Aušinimo įrangos gamintojas: „Nissens A/S

 

Aušinimo įrangos gamintojas„Nissens A/S– Horsense įsikūrusi įmonė – per pastaruosius keletą metų išplėtė savo organizaciją, naujų produktų kūrimą, gamybą, logistiką ir pardavimą. Buvo įdėtos didžiulės pastangos siekiant, kad „Nissens iš tarptautinės įmonės taptų pasaulinės svarbos veikėja. Toks įmonės augimas taip pat iškėlė naujų reikalavimų įmonės partneriams ir tiekėjams.  

 

Šią „Nissens transformaciją iš tarptautinės į pasaulinės svarbos veikėją nulėmė klientai iš viso pasaulio ir apie 750 darbui atsidavusių darbuotojų trijuose žemynuose. Taip pat – 18 šalių visame pasaulyje veikiantys pardavimo atstovai ir dėmesys atskiroms produktų grupėms – transporto priemonių aušinimo, mikroklimato palaikymo sistemoms ir šiluminių sistemų sprendimams. Bendras viso to pagrindas – aiškiai apibrėžta strategija, kuria vadovaujasi visi įmonės darbuotojai:

 

– Augant įmonei, mūsų jau įgyvendinti etapai ir tie etapai, kuriuos šiuo metu įgyvendiname, reikalauja partnerių, kurie padėtų mums visame pasaulyje. „Alumeco – puikus tokio partnerio pavyzdys, nes jų organizacinė struktūra apima visą pasaulį, o mes turime globalią perspektyvą – teigia „Nissens" centralizuotų pirkimų vadovas Lene Andreasen.

 

– Štai keletas iš mūsų reikalavimų tiekėjams: didesnis lankstumas, trumpas reagavimo laikas ir plačios praktinės žinios apie gaminius, nepriklausomai nuo to, kurioje pasaulio vietoje vykdome veiklą. Taip pat profesionali techninė pagalba, galinti pagilinti mūsų darbuotojų žinias, nes tai suteikia tvirtų argumentų diskutuojant su „Nissens klientais.  Bendradarbiaudami su „Alumeco, jaučiame, kad ši bendrovė geba įvykdyti mūsų reikalavimus ir pateisinti lūkesčius.

 

90 metų, atkakliai ieškant tinkamos formulės

Aliuminis – pagrindinė gamybinė „Nissens medžiaga, nes pagerina tam tikras savybes, dėl kurių gaminys tampa patrauklus tose rinkose, kuriose ši įmonė susilaukė sėkmės:

 

– Mes naudojame aliuminį gamindami daugumą mūsų gaminių. Tai ir statybos technikai, ir vėjo turbinoms, ir transporto priemonėms skirti sprendimai – trys iš mūsų pagrindinių veiklos sričių, kur nepaprastai svarbios yra tokios aliuminio savybės kaip mažas svoris ir atsparumas korozijai – teigė Lene Andreasen:

 

– 2011 metais „Nissens A/S minėjo savo 90-ies metų sukaktį. Visus tuos metus mes siekėme surasti tinkamą formulę įvairioms medžiagoms, pavyzdžiui, aliuminiui, panaudoti ir integruoti, specializuodamiesi gaminti produktus iš lituotojo aliuminio – tai sprendimas, kuris daugeliu atžvilgių visiškai geba konkuruoti su gaminiais iš plastiko ar kitų medžiagų.

 

Glaudus bendradarbiavimas iš pat pradžių

„Alumeco svarbiausių klientų vadybininkas Peter Zierau yra prisidėjęs prie „Nissens plėtros, apie kurią kalba Lene Andreasen:

 

– „Nissens daugelį metų buvo geras mūsų klientas, todėl dabar mūsų partnerystė yra visapusiška, apimanti įvairius aliuminio gaminius. Ši įmonė per pastaruosius keletą metų gerokai pažengė į priekį.

 

– Mes glaudžiai dirbome su klientu, išlaikydami globalią perspektyvą ir logistiką kaip visumą, nes tiekimas ir gamyba vyksta Kinijoje, Slovakijoje ir Danijoje – teigia Peter Zierau. Jis priduria:

 

– „Nissens plečiasi neregėtais mastais ir nuolat kuria naujus gaminius. Mums didžiulis privalumas yra tai, kad jau ankstyvojoje kūrimo fazėje tenka įsitraukti į procesą ir dalyvauti dialoge dėl aliuminio.

 

Pavyzdys parengtas bendradarbiaujant su „NissensNissens logo

 

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją:

  • „Nissens“ aušinimo gaminiai
  • „Nissens“ aušinimo gaminiai
  • „Nissens“ aušinimo gaminiai
  • „Nissens“ aušinimo gaminiai