Naujoji Kopenhagos universitetinės ligoninės daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė

Rigshospitalets nye P-Hus beklædet med solafskærmning aluminiumprofiler.

Spec. profiliai kaip apsauga nuo saulės šviesos

Spec. profiliai iš „Alumeco“ apsaugai nuo saulės architekto sukurtame dizaine

 

„Alumeco“ aprūpino naująją Kopenhagos universitetinės ligoninės daugiaaukštę automobilių stovėjimą aikštelę spec. profiliais dideliu mastu. Profilių kūrimas vyko bendradarbiaujant su „Solatek“ įmone, kuri specializuojasi apsaugoje nuo saulės. Rezultatas: įspūdingas, architekto kurtas apsaugos nuo saulės sprendimas, kurį sudaro keturių skirtingų išmatavimų plokštieji spec. profiliai.

 

Plokštieji profiliai „su suktybe“

Dizaino sprendimą „Solatek“ įmonei sukūrė „Henning Larsen Architects“. Šiam projektui „Solatek“ reikėjo profilių, kurie galėtų būti pasukami siekiant ne tik apsaugos nuo saulės, bet ir norimos estetinės išraiškos.

Šiais tikslais, „Alumeco“ patiekė beveik 90 tonų spec. profilių, pagamintų iš aliuminio lydinio EN AW-6063 T4, kuris yra lanksti, bet kartu ir tvirta medžiaga. Šie daugybė profilių atlieka įvairių ilgių lamelių funkciją ir yra pritvirtinti prie laikiklių, leidžiančių lamelėms suktis pagal saulės poziciją. Profilių lankstymą atliko „Dan Vals“ A/S.

 

Neįprasti matmenys

Automobilių stovėjimo garažo apsaugą nuo saulės spindulių sudaro 5 424 metrai keturių skirtingų ilgių aliuminio lamelių, kurių išmatavimas – 400x15mm. Profilių dydis yra maždaug dvigubai didesnis nei įprastai sandėliuojamų. Siekiant pagaminti tokius specifinius profilius, bendradarbiaudama su užsakovu, „Alumeco“ sukūrė individualiai šiam atvejui pritaikytą įrenginį.

 

Pristatymas laiku

Medžiagų kūrimas nėra vienintelis labai svarbus aspektas bendradarbiavimo procese. „Solatek“ konstrukcijų architektas Michael Lind Christensen atkreipia dėmesį į tai, kaip svarbu yra turėti medžiagas reikiamais kiekiais reikiamu laiku: „Medžiagos atvyko laiku, sutartais kiekiais. Tai ypač svarbu tokio dydžio projektui, nes mes būname labai priklausomi nuo medžiagų gavimo laiku, iš dalies dėl to, kad kai kurios medžiagos siunčiamos subrangovams tolimesniam apdirbimui. Mūsų bendradarbiavimas su „Alumeco“ vyko sklandžiai ir visi susitarimai buvo įvykdyti.“

 

Šis projektas sukurtas bendradarbiaujant Solatek Solafskærmning

 

Daugiau nuotraukų:

  • Solar screens on the facade
  • Solar Screening
  • Beautiful aluminium profiles shaped as solar screening
  • Entrance to the car park at the Copenhagen University Hospital
  • Profiles in detail
  • Profiles covering the facade

ŠIS PROJEKTAS TAIP PAT GALI BŪTI JUMS AKTUALUS:

„Banga”