JJ Mechatronic

Plancast Plus Eloxx

„Plancast Plus Eloxx' lakštas iš lydinio 5754

Tinkama priekinio lakšto apdaila

 

Metalo gamybos rangovui „JJ Mechatronic aliuminis tampa pagrindine medžiaga, kai tenka gaminti individualiai pritaikytus metalinius komponentus, pavyzdžiui, medicinos įrangos pramonei. Pritaikant priekiniam lakštui deramą apdailą, reikia pasukti galvą – pasirūpinti sklandžia logistika, aptarti klausimus su partneriais ir parinkti tinkamą lakšto tipą.

 

„Plancast Plus Eloxx lakštas iš lydinio 5754 – tai vienas naujausių tipų standartinis lakštas, kurį gamina bendrovė JJ Mechatronic. Preciziškas tikslumas ir apdaila yra svarbiausi, kai medicinos įrangos pramonės klientams prireikia specifinių metalinių komponentų:  

 

„Aliuminis šiaip jau plačiai naudojamas medicinos ir elektroninės įrangos sektoriuose, o šios sritys – mūsų specializacija. Ši medžiaga lengva, neapkrauna mūsų apdorojimo įrenginių taip, kaip kietieji metalai. Mes turime savąjį aliuminio dažymo cechą, kur galime dažyti šlapiuoju būdu ir dengti milteline danga. Taip galime sukurti aukščiausios klasės apdailą, kuri yra svarbi mūsų klientams', – sako Willy Madsen, atsakingas už pardavimą ir naujus projektus.

 

Specializacija – individualūs sprendimai

Vienai šeimai iš Jyderupo (Zelandija) priklausančios įmonės specializacija, kaip teigia Willy Madsen, „projekto vykdymas nuo brėžinių / projektavimo, prototipo gamybos ir nulinės serijos iki galutinės gamybos'. Mes siūlome sprendimus pagal individualias sutartis ir, įvykus pakeitimams, esame pasirengę greitai juos įdiegti. Būtent todėl „JJ Mechatronic darbuotojams keliami tam tikri reikalavimai – jie turi mėgti iššūkius, o ne tiesiog stovėti prie staklių ir visą laiką gaminti tą pačią detalę,' – sako Willy Madsen ir priduria:

 

„Retkarčiais pasitaiko netinkamų detalių. Tada mes kreipiamės į bendrovę „Alumeco, kad ši jas pakeistų ir jos specialistai puikiai sugeba tai padaryti, nes jie palaiko ryšius su daugeliu gamyklų ir gali iš jų gauti reikiamų žinių. Mums pasisekė, kai projektuojant intraoralinio skenavimo įrenginį vienai medicinos bendrovei iškilo problema dėl tokio jo priekinės plokštės anodavimo, kad jos apdaila būtų tinkama. Padedant „Alumeco specialistams mes radome tinkamą sprendimą – naudoti „Plancast Plus Eloxx".'

 

Išbaigtas procesas ir granulių struktūros kontrolė

„Alumeco gaminių skyriaus viršininkas Christian Bonnicksen pasakoja apie naują plokštę ir anodavimo būdą, kuris padėjo „JJ Mechatronic įgyvendinti šį projektą:

 

„Anoduojant storas plokštes kartais gaunami netokie geri rezultatai, tačiau naudojant šio tipo plokštę mums pavyko visiškai kontroliuoti procesą ir granulių struktūrą. Būtent ši plokštė yra ypač tinkama anoduoti ir gauti norimą rezultatą – puikią dangą ir išvengti paviršiaus nelygumų.

 

– Apdaila yra svarbi daugeliui bendrovių, tokių kaip „JJ Mechatronic, gaminančių įvairius mašinų komponentus ir mes gavome dailų paviršių naudodami „Plancast Plus Eloxx, pagamintą iš specialiu būdu išlietos ir plokščiuoju būdu frezuotos 5754 lydinio plokštės. Dėl liejimo būdo apdirbimas neturi įtakos medžiagai,' – sako Christian‘as Bonnicksen‘as ir nurodo, kad ateičiai „Alumeco turi sandėlyje penkių skirtingų storių plokštes:

 

– „Mūsų klientai gali užsisakyti tiek didelius, tiek labai mažus kiekius – taip užtikrinamas greitas pristatymas nepriklausomai nuo kiekio.

 

Šio projekto aprašymas parengtas bendradarbiaujant suJJ Mechatronic JJ Mechatronic logo

 

Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą ir nuotraukų galeriją:

  • Plancast Plus Eloxx
  • Plancast Plus Eloxx
  • Plancast Plus Eloxx
  • Plancast Plus Eloxx
  • Plancast Plus Eloxx