Gynyba ir aviacija

Lydiniai 2519 ir 5059

Lydiniai 2519 ir 5059 naudojami dėl lengvumo ir apsauginių savybių

„Alumeco yra gynybos ir aviacijos pramonės įmonių tiekėja.

 

Maksimalus dėmesys patikimumui ir saugumui.

 

Iš gynybos ir aviacijos pramonės įmonių tiekėjų reikalaujama kokybės, tikslių pristatymo terminų ir, galiausiai, patikimų saugos procedūrų, kad jie būtų pripažinti tinkamais. „Alumeco, kaip aliuminio tiekėja, jau kurį laiką atitinka šiuos reikalavimus ir gauna užsakymus iš bendrovių, kurios didžiausią dėmesį skiria patikimumui bei saugai.

 

Tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu kariškiai turi būti mobilūs ir greitai reaguoti į besikeičiančias sąlygas, todėl jie reikalauja aukščiausio personalo ir įrangos apsaugos lygio. Kai kas gali nustebti, kaip santykinai lengvas ir minkštas aliuminis gali atitikti šiuos reikalavimus, tačiau tokie lydiniai, kaip 2519 bei 5059 naudojami balistinės apsaugos ir apsaugos nuo sprogimų priemonėms gaminti, – sako šios srities „Alumeco pardavimo konsultantas ir gaminių vadybininkas Hans Martin Vestergaard.

 

Iš aliuminio susidaro mažiau skeveldrų

Lydiniai 2519 ir 5059 naudojami tada, kai gyvybiškai svarbūs yra lengvumo ir apsaugos reikalavimai.

 

Šios srities klientams dažnai iškyla problemų dėl svorio, be to, jie kelia asmeninės saugos reikalavimus. Skirtingai nei kitos medžiagos, aliuminio lydiniai yra lengvi ir iš jų nesusidaro skeveldros sprogimo bei balistinio poveikio atveju, – sako Hans Martin Vestergaard.

 

Parengtos procedūros ir gauti patvirtinimai

Norint tapti karinės įrangos ir aviacijos įrangos gamintojų tiekėju arba šių įmonių subrangovu būtina turėti įvairius saugumo patvirtinimus. „Alumeco turi šiuos patvirtinimus ir gali garantuoti AMS QQA lygio kokybę.

 

Jei medžiaga yra skirta aviacijos pramonei, taikomi visiškai kiti reikalavimai, taisyklės ir procedūros. Mes išmanome ir turime parengę tokias procedūras, tad šios srities mūsų klientai gali pasikliauti „Alumeco kaip kompetentinga ir patikima aliuminio tiekėja, – užbaigia Hans Martin Vestergaard.