Exhausto

„Exhausto' logotipas

Vertingos aliuminio savybės: atsparumas korozijai, mažas svoris ir formuojamumas

„Exhausto: vėdinimo sistemų gamintojas

 

„Exhausto gaminių asortimentas apima vėdinimo sistemas, kuriose panaudota nemažai aliuminio komponentų. „Exhausto įmonei reikia tokio partnerio, kuris būtų arti, bet siektų toli. „Arti reiškia galimybę veikti lanksčiai, išnaudojant arti esančius sandėlius ir organizacinę logistikos struktūrą. O „toli – tai kontaktai plačiajame pasaulyje, leidžiantys nustatyti konkurencingas kainas. „Alumeco prisideda abiem atžvilgiais.

 

– Visuose mūsų gaminamuose vėdinimo agregatuose yra aliuminio komponentų. Iš „Alumeco mes perkame profilius, kuriuos suprojektavome kartu su „Alumeco". Jie įsigyja medžiagos didelio ilgio lakštais, supjausto juos, apdoroja ir padeda sandėliuoti. Todėl mes galime garantuoti trumpą pristatymo laiką – teigia EXHAUSTO strateginių pirkimų specialistas Jacob Frank.

 

– Mes taip pat dirbame su tiekėjais iš Kinijos, kad keletą iš mums reikalingų profilių „Alumeco galėtų įsigyti Kinijoje. Taip užsitikriname tokį pat patikimą tiekimą, bet patraukliomis kainomis, ir net galime sandėliuoti medžiagą „Alumeco bazėje, sumažindami mūsų patiriamus sandėliavimo kaštus.  

 

Idealiai parinkta medžiaga

Aliuminis yra idealus pasirinkimas EXHAUSTO įmonei, nes mažas svoris ir ilgaamžiškumas yra nepaprastai svarbūs dėl daugiau nei vienos priežasties:

 

– Mes vertiname atsparumą korozijai, mažą svorį ir formuojamumą, nes aliuminį lengviau lankstyti nei plieną, aliuminį lengviau montuoti. Aliuminio profilius taip pat naudojame gamindami variklius. Variklius gaminame mūsų gamykloje. Ketiname gaminti komponentus iš išspausto aliuminio, o ne iš plieno. Taip pat naudojame 0,24 mm ritinius kaitinimo plokščių reversoriams gaminti – sako Jacob Frank. Jis priduria:

 

– Kai mums reikia naujo komponento, užklausiame „Alumeco dėl kainos, pristatymo ir sandėliavimo sąlygų – ir visada išsamiai aptariame naujus gaminius ir idėjas. Taigi, būti iniciatyviu tiekėju yra privalumas.

 

Nuolat veikti sumaniai

Štai ką apie partnerystę su EXHAUSTO kalba „Alumeco svarbiausių klientų vadybininkas John Reimer Hansen:

 

– Geras logistikos sprendimas yra esminė mūsų partnerystės su EXHAUSTO dalis. Iš pradžių buvo tiekiami apdoroti profiliai – mes sandėliuodavome neapdorotus nesupjaustytus profilius, o paskui apdorodavome, kai jų prireikdavo „Exhausto. Ir dabar dar taip darome, bet mums taip pat pavyko integruoti organizacinę tiekimo struktūrą Kinijoje. Taigi, padėjome klientui apsirūpinti apdorotais profiliais iš Kinijos, nepablogėjus nei tiekimo patikimumui, nei kokybei. 

 

– Be to, neseniai mes pradėjome sandėliuoti klientui skirtus įvairių dydžių aliuminio ritinius, kuriuos mes paskui tvarkome ir tiekiame. Mums netgi pavyko rasti klientui daugiau lydinių alternatyvų. Todėl mes esame ne tokie pažeidžiami pajėgumų trūkumo iš gamintojų pusės laikotarpiais. Stengiamės nuolat veikti sumaniai, kad vystytume partnerystę ir rastume naujų puikių galimybių ir partneriams, ir sau.

 

Pavyzdys parengtas bendradarbiaujant su EXHAUSTO. Exhausto logo 

 

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją

 

  • Aliuminis vėdinimo agregatuose
  • „ Exhausto“ gaminys