Domex

„Domex' stoglangiai

„Aliuminis – tinkamas pasirinkimas', teigia „Domex Ovenlys' generalinis direktorius Henrik Lauridsen

Daug šviesos viršuje

 

„Domex Ovenlys gamina ir montuoja stoglangius ir privačiuose, ir komerciniuose pastatuose – stoglangiai įlieja daug šviesos į žemiau esančias patalpas. Specialūs iš aliuminio pagaminti profiliai sudaro pagrindinę tvirto ir atmosferos poveikiui atsparaus rėmo dalį aplink permatomą segmentą.

 

Stoglangiai su aliuminio profiliais

Stoglangis įlieja daug šviesos į tokią patalpą, kurioje nepakanka pro langus ir duris patenkančios šviesos. „Domex gamina visokių rūšių, skirtingų dydžių ir formų stoglangius – polikarbonatinius (PC) ir akrilinius. Stoglangiuose įdiegiami pažangūs atidarymo mechanizmo sprendimai. Aliuminio rėmas jungia permatomą segmentą su pastato stogu.

 

– Aliuminį rėmo konstrukcijai mes naudojame dėl kelių priežasčių. Pirmiausia dėl to, kad ši medžiaga tinka vizualiai. Be to, aliuminis yra lengvas, todėl su juo lengva dirbti. Su aliuminiu paprasčiausiai lengva dirbti, – teigia „Domex Ovenlys generalinis direktorius Henrik Lauridsen.

 

Be alternatyvų

Stoglangių rėmams naudojami aliuminio profiliai gaminami specialiai „Domex Ovenlys:

 

– Jie naudoja mūsų unikalius profilius. O jie pagaminti iš aliuminio, nes rinkoje faktiškai nėra alternatyvų. Tai puiki medžiaga, žvelgiant ir iš trumpalaikės, ir iš ilgalaikės perspektyvos, – sako Henrik Lauridsen. Jis tęsia:

 

– Tačiau vienas dalykas yra medžiagos kokybė. Kitas dalykas – mūsų dialogo su „Alumeco kokybė ir asmeniniai santykiai. Kaina ir visas „Alumeco siūlomas paketas tiko mūsų įmonei, kai mums reikėjo naujo tiekėjo. Profilių atsargoms saugoti mes pasitelkiame „Alumeco; mums naudinga, kad „Alumeco atsiliepia į mūsų pageidavimus ir poreikius.

 

Kūrimo proceso dalyviai – jau nuo ankstyvojo etapo

„Domex stoglangiai naudojami ir komerciniuose, ir pramoniniuose pastatuose visoje šalyje, pavyzdžiui, prekybos centrų, sandėliavimo pastatų, pramoninių statinių ir kt. stoguose. Nesenas pavyzdys – „Dansk Supermarked naujas centrinis sandėliavimo pastatas Orhuso pakraštyje. Šiame pastate irgi yra stoglangių su aliuminio profiliais, bendrai sukurtais „Domex ir „Alumeco:

 

– Mes anksti tapome kūrimo proceso dalyviais, nes mūsų dizaineris bendradarbiavo su kliento techniniu dizaineriu: galėjome išnaudoti savo įgūdžius. Pavyzdžiui, išspaudimo procesas. Mes optimizavome kliento sprendimą, pagerinę efektyvumą ir funkcionalumą, – teigia „Alumeco pardavimo konsultantas Jess Jørgensen.

 

– Šis projektas praktiškai reikalavo sprendimo, kuriuo būtų išvengta šiluminių tiltelių. Todėl būtinai reikėjo sukurti profilius su tokia medžiaga kaip plastikas, įterptu tarp vidinio ir išorinio sluoksnių.

 

– Mes pateikėme pasiūlymus, ką įmanoma padaryti tiek techniniu, tiek finansiniu atžvilgiu. Paskui įrengėme tarpinio sandėliavimo patalpas „Domex atsargoms, kad klientas galėtų sumažinti sandėliavimo kaštus.

 

Šis bendradarbiavimo atvejis aprašytas bendradarbiaujant su „DomexDomex logo

 

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją

  • Specialieji profiliai, pritaikyti „Domex“ poreikiams
  • „Domex“ stoglangiai
  • „Domex“ stoglangiai
  • Vizualiai patrauklus sprendimas su aliuminiu
  • „Domex“ gaminami stoglangiai
  • „Domex“ gaminami stoglangiai