Dencon

Dencon

Aliuminis suteikia baldams puikią išvaizdą ir dizaino grynumo įspūdį.

„Dencon: Danijos gamintojas

           

Plokštinių baldų gamybos įmonė „Dencon nuolatinį dėmesį skiria pagrindinei veiklai ir esminėms kompetencijos sritims. Savo ruožtu, glaudus bendradarbiavimas su įmonės tiekėjais leidžia iš arčiau pažinti gaminius, sprendimus ir kompetencijos sritis, kurios papildo pačios „Dencon stipriąsias puses.

 

– Mes geriausi dirbdami savo darbą – gamindami plokštinius baldus. Būtent į tai mes nukreipiame savo žinias ir įgūdžius. Štai kodėl mes ne per daugiausia žinome apie aliuminį – medžiagą, kurią naudojame kėdžių ir stalų kojoms ir rėmams gaminti. Tačiau dirbame su „Alumeco – partneriu, kuris šioje srityje žino viską.

 

– Mes suinteresuoti ir tuo, kad netoliese „Alumeco turi sandėliavimo bazę. Todėl mes galime veikti kur kas lanksčiau ir galime pasiūlyti trumpesnį pristatymo laiką – teigia baldų įmonės iš Skivės vadovas ir savininkas Henrik Feld:

 

– Pradėdami projektą kreipiamės į architektą. Paskui įtraukiame partnerius ir tiekėjus, o kai kuriems einamiesiems klausimams aptarti mums reikia „Alumeco. Argi mums verta pasitelkti veiklos rangovus, pavyzdžiui, iš Kinijos? Diskutuoti, ar komponentai turi būti gaminami išspaudžiant?

 

Tarpinis sandėliavimas ir trumpas pristatymo laikas

Apskritai kalbant, nėra ribojama, kokių medžiagų į medienos drožlių plokštes gali dėti „Dencon, gamindama į pirminę rinką tiekiamus baldus:

 

– Gamindami biurų, sandėlių, registratūrų, konferencijų salių ir valgyklų baldus, į plokštes galime dėti faneros, linoleumo ir kt. medžiagų. Visiems šiems baldams būdingas bendras bruožas – teigia Henrik Feld.

 

– Mes siūlome savo klientams gatavą šioms sritims skirtų baldų sprendimą. Klientai gali būti smulkios ir vidutinės įmonės, viešojo sektoriaus užsakovai ir profesionalių naudotojų segmentas – mes galime įvykdyti GS, EN ir ISO sertifikatais nustatytus reikalavimus, nes gaminiai turi atitikti tam tikras profesionalių klientų iškeltas sąlygas.

 

Kokybės kartelė iškelta aukštai

– Gaminių, kuriuose „Dencon naudoja aliuminį daugiausia, grupėje yra aukščiausios klasės gaminiai, kurių kokybės kartelė irgi iškelta aukštai. Gaminiai turi gerai atrodyti, o jų būklė turi būti optimali – teigia „Alumeco svarbiausių klientų vadybininkas Peter Zierau.

 

– Iš pradžių „Dencon buvo tradicinė baldų gamybos įmonė, kurios stiprioji pusė buvo gamyba naudojant medienos drožlių plokštes. Darbas su aliuminiu įmonei buvo gana naujas dalykas. Todėl gaminių su aliuminiu kūrimas tapo mūsų bendru reikalu ir mes glaudžiai bendradarbiaujame kurdami norimą galutinį produktą.

 

„Calma" – tai nauja unikali „Dencon biuro baldų serija. Laikui nepavaldų „Calma stilių pabrėžia dizaino grynumas, perpintas su tokiomis paprastomis detalėmis kaip integruotos rankenos ir funkcionalūs mygtukai. „Alumeco ir „Dencon bendrai pagamino stalčių aliuminines priekines dalis, kojas, rankenas, bėgelius ir kt.

 

„Calma – tai nauja unikali „Dencon biuro baldų serija. Laikui nepavaldų „Calma stilių pabrėžia dizaino grynumas, perpintas su tokiomis paprastomis detalėmis kaip integruotos rankenos ir funkcionalūs mygtukai. „Alumeco ir „Dencon bendrai pagamino stalčių aliuminines priekines dalis, kojas, rankenas, bėgelius ir kt.

Žr. šios unikalios baldų serijos katalogą.

 

Šis straipsnis parengtas bendradarbiaujant su „Dencon.Dencon logo

 

 

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją:

  • „H Line'
  • „H Line'