bazėmis;

„Bases' automobilių stoginės iš aliuminio

Aliuminis suteikia elegancijos ir lankstumo. „Pradėdami gaminti naujus profilius, gamybą paliekame „Alumeco' ekspertų žiniai', – teigia BASES

Aliuminis atskleidžia eleganciją ir maksimalias lankstumo galimybes

 

Nuo pat įsikūrimo 2003 metais BASES A/S sukūrė aukštos kokybės, elegantiško dizaino ir lengvų medžiagų automobilių stoginių ir priedangų seriją. Aliuminis yra pagrindinis BASES sprendimų komponentas, nes užtikrina didelį lankstumą ir teikia daug kitų privalumų.

– Mūsų įmonė siekia patenkinti klientų poreikius teikdama priedangų sprendimus, įskaitant dviračių pastoges, terasų uždangalus ir automobilių stogines. Jei neturime parengto sprendimo, mes jį sukuriame, nes ypač daug dėmesio skiriame individualiai pritaikomiems sprendimams. Toks požiūris reikalauja lankstumo, o tai galime užtikrinti, nes dirbame su aliuminiu, – teigia BASES A/S savininkas John Schnor. Ši įmonė įsikūrusi Midelfarte, kur ką tik atidarė naują didelę parodą BYGGECENTRUM centre.

 

Natūraliai centre

BASES originalų dizainą sukūrė danų dizaineris Christian Bjørn, su kuriuo įmonė glaudžiai bendradarbiauja. Iš pat pradžių visiems BASES sprendimams buvo būdinga derinti šiuolaikinį dizainą ir lengvas medžiagas, o visa ko centre natūraliai atsidūrė aliuminis:

 

– Jau veiklos pradžioje ėmę naudoti aliuminį, galėjome profilius papildyti kai kuriais elementais.  Pavyzdžiui, galime lengvai ir elegantiškai įmontuoti stiklą. Galime supjaustyti tokią medžiagą vietoje, kur, kita vertus, būtų sunkiau dirbti su, pvz., cinkuotu plienu, mat jis būna apdorotas iš anksto.

 

– Galimybė apdoroti vietoje reiškia, kad galime gana greitai parengti sprendimus vietoje, kartu su mūsų klientais. Laiko nuotolis tarp užklausos ir galutinio projekto tiesiog yra labai trumpas, – sako John Schnor. Jis apibrėžia dar keletą kitų aliuminio naudojimo privalumų:

 

– Medžiaga nerūdija ir nekeičia spalvos, nes paviršius apdorotas (naudojant natūralų anodinimą), o mes galime integruoti daug įdomių elementų ir funkcijų, kurių būtų neįmanoma integruoti į plieno profilius.  

 

Daug išteklių

Kai John Schnor ir Christian Bjørn suprato, kad naujausias modelis turi būti iš aliuminio, BASES kreipėsi į „Alumeco:

 

– Mes kreipėmės į „Alumeco ir nuo tada su šia bendrove dirbame kartu, nors kiti irgi bandė užmegzti ryšius su mumis. Visgi „Alumeco yra didžiausia aliuminio bendrovė Šiaurės šalyse ir ne be pagrindo. Organizacija didelė, kainų spektras platus, o paslaugos aukščiausio lygio.

 

– Pradėdami gaminti naujus profilius, „Alumeco ekspertams paliekame nuspręsti, kiek priemonių galime rinktis. „Alumeco taip pat puikiai pavyksta rasti tinkamų profilių tiekėjų, kad ir kokioje pasaulio vietoje jie būtų. „Alumeco visiškai kontroliuoja veiklos organizaciją, nes turi daug išteklių. Tai didelis pranašumas, – tvirtina John Schnor.

 

„Alumeco svarbiausių klientų vadybininkas John Reimer kalba apie BASES sprendimą:

 

– Mes tiekiame išspaustus ir apdorotus profilius BASES įmonei, kurios technikai važinėja po šalį ir montuoja sistemas. Prieš pristatydami mes padėjome BASES suprojektuoti profilius ir atlikti baigiamuosius darbus su produkcija, kad klientui būtų paprasčiau valdyti visą paketą, į kurį įeina aliuminio gaminiai ir jų apdorojimas.

– Pvz., „Alumeco tiekia gegnėms skirtus aliuminio profilius, kurie yra iš anksto valcuoti, apdoroti ir paruošti montuoti. Pastogių, automobilių bei dviračių stoginių, terasų ir kitokių priedangų stulpai taip pat gaminami iš išspaustų aliuminio profilių, tiekiami patrumpinti, taip pat poromis, supakuoti ir paruošti montuoti vietoje.

 

Šis bendradarbiavimo atvejis aprašytas kartu su „Bases“Bases logo

 

Pasižiūrėkite mūsų vaizdo įrašą apie šį bendradarbiavimo atvejį ir mūsų nuotraukų galeriją:

  • Aliuminis kaip svarbus automobilių stoginių elementas
  • Medžiaga nerūdija ir nekeičia spalvos. Tobula
  • BASES automobilio stoginė