Alfred Priess

Alfred Priess

„Touché' apšvietimo stulpas iš aliuminio

Naujoviškas saulės elementų stulpas

      

„Touché stulpas, sukurtas „Alfred Priess:

Ateities apšvietimo stulpas yra autonomiškas – ir pagamintas iš aliuminio.

 

Artėjant klimato konferencijai Kopenhagoje Danijos bendrovė Alfred Priess supažindino su pasiūlymu dėl ateities apšvietimo stulpo. Iš aliuminio pagamintas stulpas yra autonomiškas, derinantis saulės elementus, baterijų technologijas ir šviesdiodžių lempas.

 

Naujoviškas saulės elementų stulpas „Touché buvo įžiebtas klimato konferencijos metu, 2009 metų pabaigoje. Kelios ekologiškos technologijos buvo integruotos į vieną sprendimą. Saulės elementai, įtaisyti per visą stulpo iš išspausto aliuminio ilgį, teikia pakankamai energijos vienam stulpui, todėl stulpas veikia autonomiškai. O integravus baterijų technologiją, netgi įmanoma tą energiją kaupti.

 

„Pagaliau tapo įmanoma susieti projektavimą su švaria sąžine...', – teigia „Alfred Priess"atstovas, kalbėdamas apie nulinį anglies dioksido pėdsaką paliekantį apšvietimo stulpą, kurį suprojektavo architektas Bjarne Schläger, o „Alumeco buvo partneris, aptariant aliuminio panaudojimą.

 

Mintys, brėžiniai ir skaičiavimai

„Alfred Priess daugelį metų gamina Danijos miestų gatvėse ir alėjose, skveruose ir aikštėse statomus apšvietimo stulpus, dažnai pagamintus iš tokių tradicinių medžiagų kaip plienas ir mediena. Taigi, aliuminis yra gana nauja medžiaga, su kuria dirba „Alfred Priess:

 

– Pati įmonė „Alfred Priess buvo atsakinga už techninę dalį ir kreipėsi į „Alumeco, nes stulpas turėjo būti pagamintas iš išspausto aliuminio. Mes dalyvavome susitikime, kurio metu klientas mums papasakojo apie projektą ir pasidalijo savo mintimis.

 

– Parsinešėme iš susitikimo brėžinius, paskui svarstėme, braižėme ir skaičiavome. Šitaip dirbdami optimizavome visus aliuminio komponentus. Optimizavus sumažėjo kaina, o gaminys tikrai patobulėjo, – pasakoja apie darbą su „Touché stulpu „Alumeco pardavimo koordinatorius Anders Kildevæld.

 

Ateičiai pritaikytas, tvarus sprendimas

Kalbant apie dizainą ir perdirbamų medžiagų naudojimą, „Touché stulpas yra ir ateities reikalavimams parengtas, ir tvarus sprendimas. Pats stulpo vamzdis pagamintas iš aliuminio. Lankstūs saulės elementai įtaisyti ant stulpo ir tiesiogiai integruoti į stulpo konstrukciją. Apsaugos sumetimais saulės elementai yra įvilkti į akrilinį vamzdį. Šviečiamoji dalis pagrįsta diodų technologija, įgalinančia tinkamą apšvietimą:

 

– „Touché" stulpe nėra jokių kabelių. Jūs tiesiog montuojate stulpą ten, kur būna saulės, – ir baigta! „Touché stulpas tikrai gali būti statomas bet kur; šis gaminys turi didelį potencialą – taip pat kalbant apie eksportą. Šiuo metu projektuojame stulpo 2 versiją, optimizuodami iš naujo, – sako Anders Kildevæld.

Faktai apie „Touché
 • Extruded aluminium
 • 100% zero carbon
 • 18 % saulės elementų dengia stulpą per visą jo ilgį
 • 100% recyclable materials
 • Nereikia kabelio, „prijungti ir leisti' tipo įrenginys
 • Integruotas apšvietimo valdiklis, įjungiantis žibintą sutemus

 

Peržiūrėkite mūsų nuotraukų galeriją:

 • Saulės elementų stulpas, pagamintas iš aliuminio
 • Alėja klimato konferencijos Kopenhagoje metu
 • Alfred Priess
 • Alfred Priess
 • Klimato konferencija