Ørsted Telte

Ørsted Telte

30 x 105 metrų palapinė

Nuo specialių iki standartinių profilių

      

3 000 VIP svečių per didžiulius koncertus Horsense

 

Horsense vykę Madonos ir „Rolling Stones koncertai pavertė Horsensą žinomu, naujovėms imliu kultūros centru, kuris atkreipia dėmesį neeiliniais, didžiuliais ten rengiamais koncertais.

 

Artėjant koncertams, rengėjams reikėjo milžiniškos palapinės, kurioje galėtų vaišintis 3 000 VIP svečių. „Ørsted Telte apie palapines išmano viską. Įmonės specializacija – visų dydžių palapinių projektavimas.

 

Atkreipė„Alumeco dėmesį

„Alumeco keletą metų bendradarbiavo su „Ørsted Telte, kurdavo specialius sprendimus, o šis projektas irgi atkreipė „Alumeco dėmesį:

 

„Organizatoriams Horsense reikėjo 30 metrų pločio palapinės. Tuo metu Danijoje tiesiog nebuvo tokios palapinės – nė viena Danijos palapinių nuomos įmonė neturėjo nieko panašaus. O 30 x 105 metrų palapinė paskui buvo išnuomota keletą sykių', – sako vienas iš „Ørsted Telte savininkų Keld Sørensen. Ši įmonė gali pristatyti ir sumontuoti tiek 3x3 metrų palapines, tiek 4 500 kvadratinių metrų palapines.

 

„Horsenso renginio organizatoriams labai patiko palapinė, o renginys tapo puikiausia proga pradėti nuomoti tą milžinišką palapinę, nes į mus kreipėsi keletas stambių Danijos įmonių, kurioms reguliariai prireikia didelės palapinės įvairiems renginiams, kai sporto arenos ir pan. patalpos yra per mažos.'

 

 

Sumontuoti profiliai

Išspausti ir anodinti aliuminio segmentai.

Nuo specialių iki standartinių profilių

Milžinišką palapinę suprojektavo „Ørsted Telte“ dizaineris, parengęs sprendimo brėžinius naudodamas „AutoCAD' programą ir 3D modelius. Paskui palapinių gamybos įmonei reikėjo surasti tiekėjus, kurie galėtų parūpinti atskirus komponentus, pradedant brezentu ir baigiant plieno detalėmis, skirtomis palapinę „laikantiems aliuminio profiliams.

 

„Su „Alumeco bendradarbiavome keletą metų, o šiam projektui jie sukūrė tai, kas dabar yra „mūsų profilis. „Alumeco išspaudė medžiagą, anodino paviršių ir teikė pasiūlymus dėl matmenų ir lydinių. Kitaip tariant, jie tapo mūsų visaverčiu aliuminio komponentų rangovu', – teigia Keld Sørensen, pasirūpinęs, kad specialusis profilis taptų atitinkamos gaminių serijos standartiniu profiliu ir kad įmonė galėtų užsakyti iš „Alumeco naujoms palapinėms reikalingų dydžių profilius.

 

Štai galutinis produktas: viskas paruošta 3 000 svečių vaišėms.

 

Šis straipsnis buvo parengtas kartu su Ørsted Telte.

 

 

3000 svečių vaišės