„My Garage“

„My Garage' pagrindinė būstinė

Specialus „Alucobond sprendimas prikelia „Wittrup" pastatą naujam gyvenimui

 

Savitas „Wittrup pastatas su kupolais netoli Vailės – buvęs kilimų fabrikas, paverstas universaliu kompleksu, kuriame teikiamos visos paslaugos, susijusios su prabangiais automobiliais ir motociklais. Dabar čia įsikūrusi įmonė MY GARAGE.

 

Pastatas buvo atnaujintas įrengiant visiškai naują fasadą ir stogo atbrailas, specialiai suprojektuotus šiam tikslui. „Alumeco Byg padalinys, kurio specializacija, be kita ko, yra fasadų sprendimai, taip pat individualūs dizaino projektai ir konstrukcijos, pristatė pastato fasadui ir stogo atbrailoms skirtas, pagal individualų užsakymą lakuotas „Alucobond plokštes.

 

Klijavimas ir išskirtinė išvaizda

Fasado ir stogo atbrailų plokštės buvo montuojamos naudojant klijavimo sistemą, kuri leidžia paslėpti tvirtinimo elementus.

– Klientas norėjo išskirtinės išvaizdos, atkreipiančios dėmesį kiekviena detale, todėl fasado ir stogo atbrailų plokštės buvo priklijuotos, – teigia „Alumeco projektų konsultantas ir pastatų konstruktorius Nicolai Schmidt. Jis tęsia:

– Klijuojant sumažėja matomų jungčių vietų bendrajame fasado vaizde. Jungtys suprojektuotos bendradarbiaujant su fasado rangovu, kuriam tiekėme pagal individualų užsakymą suprojektuotus profilius. Taigi, jungtys ne tokios matomos, todėl pastatas ir atrodo būtent taip, kaip norėjo klientas – kaip ypatingas ir išskirtinis.

 

Specialūs dažai – baigiamasis akcentas

Aukso spalva, matoma MY GARAGE logotipe, pasirodo ir ant „Wittrup' pastato fasado. „Alucobond lakštai yra nudažyti pagal individualų užsakymą pagamintais aukso spalvos dažais, kurie, kartu su apklijuotu fasadu, pritaikytu iki smulkiausių detalių, tampa sprendimu, liudijančiu, kaip elegantiškai, atsižvelgiant į originalią pastato architektūrą, galima prikelti seną karkasą naujam gyvenimui.

 

Daugiau informacijos:

Skaityti daugiau apie „My Garage

Skaityti daugiau apie „Alucobond

 

Nuotraukų galerija:

 

Taip pat paskaitykite apie šiuos įdomius atvejus

„Opus carré“ Odensėje
Pietų Danijos universitetas