„Millennium“ tiltas

„Millennium' tilto segmentai iš aliuminio

Londono „Millennium' tiltas, kurio statybai „Alumeco' pristatė 1 700 tilto profilių – naudojant unikalią sistemą, visi profiliai buvo sunumeruoti, kad juos būtų galima surinkti vietoje.

Projekto aprašymas

Pėsčiųjų tiltas yra 325 m ilgio, sukonstruotas iš trijų pagrindinių dalių (81 m, 144 m ir 108 m). Tilto dalys pakabintos nuo unikalios lynų sistemos, kuri ties pagrindine 144 m dalimi yra tik 2,3 m aukščio. Tai „Millennium tiltui suteikia charakteringą išvaizdą.

Tilto paklotas sukonstruotas iš 200 mm pločio išspaustų vamzdinių aliuminio profilių, skirtų pėsčiųjų tiltams.

Faktai:

Ilgiausias tilto profilis buvo 13 m, o įgyvendinant projektą buvo pristatyta 1 700 profilių. Profilis taip pat integruotas į kitų tiltų konstrukcijas – tokių profilių galima pamatyti Orhuse ir Airijoje.

„Pagrindinis rangovas nustatė reikalavimą, kad dideli pakloto juostų profiliai turi būti pristatyti tiesiai į statybos aikštelę ir ten surinkti. Tai buvo didžiulis logistikos iššūkis, nes kiekvienas profilis buvo unikalus sudėtinės sistemos dėmuo, o profiliai turėjo būti montuojami labai tikslia tvarka. Taigi, elementai buvo sunumeruoti, kad „Promecon' darbuotojai tiksliai žinotų, kur pradėti ir kur baigti.'

„Alumeco" projektų vadovas Anders Kildevæld
  • Aliuminio profilis, naudotas tilto grindims
  • Garsusis „Millennium“ tiltas Londone
  • „Millennium“ tiltas Londone
  • Ilgiausias tilto profilis buvo 13 m, o įgyvendinant projektą buvo pristatyta 1700 profilių
  • Tilto paklotas sukonstruotas iš 200 mm pločio išspaustų vamzdinių aliuminio profilių, skirtų pėsčiųjų tiltams.